جراحی لثه


بخش جراحی دهان، فک و صورت و جراحی لثه


این درمانگاه با بکارگیری متخصصین این رشته ( دارای برد تخصصی ) سعی در جوابگویی کلیه نیازمندی های مربوط به این بخش بصورت جراحی محدود می باشد.درمان هایی چون کشیدن دندان های غیر قابل نگهداری، جراحی دندان های نهفته، بستن انتهای ریشه ی دندان های عفونی ( اپیکو )، بیوپسی از ضایعات داخل دهانی، دربحث جراحی دهان، فک و صورت و وهمچنین درمان هایی چون افزایش طول تاج ( CL ) ( پیش نیاز برای برخی کارهای پروتز ) رفع بیماری های لثه ( فلپ)، پیوند لثه،درمقوله ی جراحی لثه، انجام می گیرد. این بخش نیازمند یک مشاوره ی ابتدایی نیز می باشد که عموماً توسط پزشک انتخابی و معالجتان صورت می گیرد.

 

1 - درمقوله جراحی لثه، شما بایستی 2 هفته قبل از مشاوره حتماً خدمت جرم گیری لثه را انجام داده باشید ( بسیاری از بیماری های لثه با جرم گیری رفع درمان می شوند ).

 

2 - برای بدست آوردن آمادگی های لازم برای جراحی درصورت انجام اعمال جراحی قلب، حتماً شما به تایید و دستور پزشک معالج قلبتان احتیاج دارید.

 

3 - از دستیار بخش آمادگی های لازم چون مصرف دارویی و... را بپرسید و بعد از جراحی نیز بصورت دقیق به تذکرات ارائه شده توسط پزشک معالج و بروشورهای راهنمای ارائه شده به شما، توجه نموده تا درمانی موفق و بدور از سختی و مشکلات بعد از آن را داشته باشید.

 

4 – پس از جراحی شما عموماً نیاز دارید که 1 تا 2 هفته بعد ( با توجه به نظر پزشک ) برای کشیدن بخیه مراجعه کنید که توصیه می شود حتماً از بخش اطلاعات، روزهای مراجعه دندانپزشک جراح را بپرسید تا در روز حضور ایشان برای کشیدن بخیه مراجعه کنید.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined method Error::shutdown_handler() in /home/pdcmr/fuel/core/bootstrap.php:66 Stack trace: #0 [internal function]: {closure}() #1 {main} thrown in /home/pdcmr/fuel/core/bootstrap.php on line 66